Ustawienia

pochmurno

Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów

Ocena 0/5

Wycieczka do Fabryki Elfów.

Galeria zdjęć

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe

Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Logo Przedszkola Samorządowego w Mikołajkach Pomorskich

Witamy na nowej stronie internetowej

Prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag, sugestii, itp.