Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024
Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli
pochmurno
6°C

Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów

Ocena 0/5

Wycieczka do Fabryki Elfów.

Galeria zdjęć

Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 29 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 28 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 27 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 26 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 25 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 24 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 23 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 22 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 21 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 20 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 19 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 18 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 17 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 16 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 15 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 14 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 13 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 12 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 11 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 10 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 9 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 8 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 7 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 6 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 5 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 4 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 3 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 2 Wyjazd przedszkolaków do fabryki Elfów 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Logo Przedszkola Samorządowego w Mikołajkach Pomorskich

Witamy na nowej stronie internetowej

Prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag, sugestii, itp.